Haberler

Eczacılık İşletmeciliği Derneği olarak,  internet ortamında yılda üç kez yayınlanacak olan e-bültenimizin, 2024-2 sayısını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.
 

 


 sayısını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

Eczacılık İşletmeciliği Derneği olarak,  internet ortamında yılda üç kez yayınlanacak olan e-bültenimizin, 2024-1 sayısını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.
Eczacılık İşletmeciliği Derneği olarak,  internet ortamında yılda üç kez yayınlanacak olan e-bültenimizin, 2023-1 sayısını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.
Eczacılık İşletmeciliği Derneği olarak,  internet ortamında yılda üç kez yayınlanacak olan e-bültenimizin, 2022-2 sayısını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.Eczacılık İşletmeciliği Derneği olarak,  internet ortamında yılda üç kez yayınlanacak olan e-bültenimizin, üçüncü sayısını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

Eczacılık İşletmeciliği Derneği olarak,  internet ortamında yılda üç kez yayınlanacak olan e-bültenimizin, ikinci sayısını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

 


Eczacılık İşletmeciliği Derneği olarak, tüm eczacılarımızın 14 Mayıs Eczacılık Günü'nü kutluyoruz.

Eczacılık İşletmeciliği Derneği olarak,  internet ortamında yılda üç kez yayınlanacak olan e-bültenimizin, ilk sayısını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.
 

 düzenlemeleri ve dernek üyelerimizin katkılarıyla hazırladığımız e-bültenimizin içeriği siz değerli okuyucularımızın katkı ve görüşleriyle çeşitlilik kazanacak ve zenginleşecektir.  

Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.