Genel Bilgi

Kurulduğu 14 Ocak 2021 tarihinden itibaren eczacılığın sosyal, davranışsal ve yönetsel alanlarını geliştirmek amacıyla faaliyetlerini yürüten Eczacılık İşletmeciliği Derneği (ECZİDER) olarak ilkini 7-8 Ekim 2022 tarihlerinde “Geleceğin Eczaneleri: Serbest Eczacılıktan Toplum Eczacılığına” teması ile gerçekleştirdiğimiz ve geniş bir katılımcıya ulaştığımız kongremizden güç alarak, 18-19 Ekim 2024 tarihlerinde “II. Ulusal Sosyal ve Yönetsel Eczacılık Kongresi”ni düzenleyeceğiz.

“İlaç Endüstrisinde Sürdürülebilirlik ve Gelecek Vizyonu” teması ile çevrim içi gerçekleştirilecek kongremize sizleri davet etmekten büyük mutluluk ve ayrıcalık duyuyoruz.

18-19 Ekim 2024 tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleşecek kongremiz sosyal ve yönetsel eczacılık alanındaki en yeni bilgilerin paylaşılması ve tartışılması için önemli bir ulusal organizasyon olacaktır. Katılımcılar, alanında uzman seçkin konuşmacıların davetli ve sözlü sunumları ile sosyal ve yönetsel eczacılık alanındaki son yenilikleri dinleme, paylaşma ve önemli çalışma ortaklıkları kurma fırsatı bulacaktır.
 

Sizleri de II. Ulusal Sosyal ve Yönetsel Eczacılık Kongresi’nde aramızda görmekten çok mutlu olacağız. Hepinize saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

ECZİDER Yönetim Kurulu adına, Kongre Başkanı

Prof.Dr.Gülbin Özçelikay

Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.